Język plen

Bramy

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu bramy wjazdowe na posesję, występujące w wielu niejednolitych wariantach zarówno konstrukcyjnych, jak i estetycznych.

W zależności od Państwa oczekiwań oraz przewidzianego na ten cel budżetu jesteśmy w stanie zapewnić szeroki wybór gotowych wzorów lub projektów wykonywanych na indywidualne zamówienie. Wśród dostępnych opcji znajdują się m.in. bramy wykonane w stylach klasycznych, nowoczesnych oraz artystycznych, z wypalanymi lub wycinanymi wzorami.

Docelowa kolorystyka bram pozostaje wyłącznie w gestii klienta. Techniki oraz materiały wykonania również są bardzo różnorodne, uwzględniając m.in. eleganckie i futurystyczne bramy metalowe, bardziej tradycyjne metalowo-drewniane lub sztachetowe czy też wyjątkowo ekonomiczne panelowe.

Ponadto każda produkowana przez nas brama jest precyzyjnie dopasowywana rozmiarem oraz designem do już istniejącego w danym miejscu ogrodzenia i furtek bądź projektowana od zera razem z pozostałymi elementami ogrodzenia, w przypadku klientów, chcących wymienić całą konstrukcję otaczającą jego posesję.

Dwa alternatywne systemy otwierania bram

W zależności od specyfiki działki oraz gustu klienta proponujemy bramy w dwóch różnych systemach otwierania.

Pierwszym z nich są bramy rozwierne, posiadające najczęściej dwa uchylne skrzydła otwierane do środka lub na zewnątrz posesji. To rozwiązanie bardzo efektowne i całkiem wygodne w użytkowaniu, jednak wymagają relatywnie długiego podjazdu. Długość wjazdu na posesję powinna w ich przypadku wynosić co najmniej tyle, ile wynika ze sumowania długości auta oraz pojedynczego (dłuższego, jeśli różnią się rozmiarem) skrzydła.

Druga opcja to bramy przesuwne, czyli takie, które bazują zwykle na jednym skrzydle przesuwanym wzdłuż ogrodzenia. Ich najbardziej oczywistą zaletą jest to, że mogą zostać zastosowane nawet dla bardzo krótkich podjazdów.

Do obu wspomnianych wariantów bram oferujemy także kompleksową automatykę.

Czytaj więcej

Bramy Wrocław, Wałbrzych i okolice

Jeśli chodzi o proponowane przez nas bramy, Jaworzyna Śląska jest miastem, w którym mieści się siedziba firmy MONTER INSTALL GROUP. Faktyczny zasięg naszej działalności znacząco wykracza jednak poza ten obszar, obejmując np. sprzedaż bram w Żarowie. Oferujemy także nasze bramy z montażem w Strzegomiu, Jaworze i wielu innych miejscowościach województwa dolnośląskiego.

W Legnicy i Jeleniej Górze bramy dwuskrzydłowe cieszą się szczególnie dużą popularnością, ze względu na atrakcyjny design oraz dość dużą powierzchnię dostępnych tam posesji. Wybierane przez klientów ze Świebodzic i Świdnicy bramy to również przeważnie modele rozwierne. W kwestii z kolei takiej jak przesuwne bramy Kłodzko i Dzierżoniów należą do miast, w których klienci o wiele chętniej sięgają po to rozwiązanie, niż po wariant dwuskrzydłowy. Podobnie sytuacja prezentuje się w przypadku sprzedawanych przez nas bram w Nysie oraz Kamiennej Górze.

Oczywiście nie są to żadne żelazne reguły i ostatecznie każdy klient dysponuje pełną swobodą wyboru w zakresie wszelkich preferowanych cech konstrukcji. Do współpracy zapraszamy bez względu na skalę skomplikowania projektu oraz niezależnie od tego, w której części Dolnego Śląska mieści się Państwa posesja.

Copyright © 2024 MONTER INSTALL GROUP, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: