Język plen

Lakiernia proszkowa

Lakiernia proszkowa w Jeleniej Górze i Kłodzku

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Pastuchowie nieopodal Jaworzyny Śląskiej,  jednak z powodzeniem wykonujemy także malowanie proszkowe w Świdnicy oraz Wałbrzychu, a także innych miejscowościach województwa dolnośląskiego. Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszy się nasza lakiernia proszkowa w Dzierżoniowie i Nysie. Dużą popularnością – zwłaszcza wśród przedsiębiorców z branży chemicznej oraz budowlanej – może się również poszczycić lakiernia proszkowa w Strzegomiu i Jaworze. 

Zapewniamy bardzo dobry kontakt oraz obsługę przez naszych specjalistów, dzięki czemu odległość między Państwa siedzibą a naszą firmą nie jest żadną przeszkodą.

Profesjonalna lakiernia proszkowa – Wrocław, Legnica i okolice

Oferujemy profesjonalne malowanie proszkowe w naszej siedzibie w Pastuchowie niedaleko Jaworzyny Śląskiej, ale z przyjemnością nawiążemy współpracę z klientami z też Wrocławia czy całego Dolnego Śląska. Dysponujemy specjalistycznym, zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym, pozwalającym nam na sprawne, szybkie oraz skuteczne pomalowanie  dowolnych metalowych elementów o niemal każdej powierzchni. Do powlekania nasza lakiernia proszkowa w Wałbrzychu stosuje wyłącznie znakomite jakościowo farby proszkowe od sprawdzonych, renomowanych producentów. Posiadają one wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. Są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, o różnych poziomach połysku oraz rodzajach tekstury.

Jako nowoczesna, doskonale wyposażona lakiernia proszkowa w Jaworzynie Śląskiej, zapewniamy pełen profesjonalizm usług, a także indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Na życzenie klienta, lakiernia proszkowa w Świdnicy na Dolnym Śląsku zapewnia również realizację indywidualnych zamówień oraz projektów dostosowanych do specyficznych pomysłów lub wymagań odbiorcy.

Jakie elementy malujemy proszkowo?

Nasze usługi lakierni proszkowej w Kamiennej Górze, Żarowie oraz okolicach kierujemy do przedsiębiorstw z różnych branż, w szczególności chemicznej, budowlanej, motoryzacyjnej i wodociągowej. Z powodzeniem lakierujemy elementy konstrukcji stalowych, felgi, ramy rowerowe, regały, półki, stelaże oraz różnego rodzaju części maszyn czy urządzeń. Pokrywamy powłokami proszkowymi metalowe prowadnice, poręcze, ramy, profile, karnisze, żaluzje, grzejniki, a także przęsła, płoty, balustrady i ogrodzenia czy też banery, szyldy lub inne materiały reklamowe. Oprócz tego oferujemy lakierowanie mebli stylowych, takich jak: stoły, ławy, hokery oraz stoliki kawowe. Malowanie proszkowe wykonywane w MONTER INSTALL GROUP jest całkowicie zautomatyzowane, co sprawia, że jest bardzo dokładnie.   

Realizujemy także malowanie proszkowe w Strzegomiu i Jaworze nóżek, ram, podstaw, a także innych stalowych elementów mebli, frontów oraz fragmentów sprzętu AGD, m.in. mikrofalówek, lodówek czy pralek. Wykonujemy malowanie proszkowe w Kłodzku, Nysie i innych miastach Dolnego Śląska dowolnego typu przedmiotów oraz powierzchni metalowych, pod warunkiem, że zmieszczą się one w naszym piecu przemysłowym, a także są odporne na działanie wysokich temperatur. Maksymalna temperatura naszego pieca lakierniczego wynosi 230°C, a pomalowane elementy zazwyczaj utwardza się przez 10-20 minut w ok. 180-200°C stopniach.

Malowanie proszkowe w Świebodzicach elementów ze stali i aluminium

Nasza lakiernia proszkowa zajmuje się profesjonalnym malowaniem elementów wykonanych z aluminium i ze stali, w tym stali nierdzewnej oraz ocynkowanej. Pokrycie metalowych powierzchni wysokogatunkową farbą proszkową pozwala nie tylko na nadanie jej określonej barwy, ale przede wszystkim skuteczne zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją oraz niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Dlatego też powstałe w wyniku tego procesu produkty można użytkować zarówno wewnątrz, jak też na zewnątrz pomieszczeń i budynków.

Na czym polega malowanie proszkowe?

Usługa malowania farbami proszkowymi wykonywana przez naszą lakiernię w Jaworzynie Śląskiej jest realizowana za pomocą specjalistycznej maszyny wyposażonej w nowoczesny pistolet. Dzięki siłom elektrostatycznym naelektryzowane cząsteczki farb są przyciągane do powierzchni metalowej.

Przed nałożeniem warstwy, powierzchnię należy odpowiednio przygotować do tego procesu. Dlatego też zawsze przedtem oczyszczamy ją dokładnie z kurzu, pyłu i innych zabrudzeń, płuczemy, a następnie wygładzamy. Takie profesjonalne zabiegi sprawiają, że cząstki farby skuteczniej przylegają do metalu, a cały proces staje się estetyczny wizualnie. Na koniec utwardzamy polakierowane powierzchnie poprzez zastosowanie wysokich temperatur.

Nasza lakiernia proszkowa w Świebodzicach i w województwie dolnośląskim wykorzystuje do malowania wyłącznie doskonałej jakości farby proszkowe. Nie stosujemy żadnych szkodliwych i silnych chemicznych rozpuszczalników, co sprawia, że proces jest ekologiczny i nie szkodzi środowisku.

Malowanie proszkowe w Legnicy, Dzierżoniowie i na Dolnym Śląsku – cena

Zapewniamy bardzo atrakcyjne, konkurencyjne ceny usług. W kwestii takiej jak malowanie proszkowe w Jeleniej Górze, czy Żarowie, koszt pracy zależny jest przede wszystkim od rodzaju, ilości oraz wielkości dostarczonego materiału, powierzchni do polakierowania, a także stopnia skomplikowania i złożoności detali. Ponadto na cenę usługi wpływa również rodzaj zastosowanej farby proszkowej. Dlatego też malowanie proszkowe w Kamiennej Górze, a także na obszarze dowolnych innych miejscowości województwa dolnośląskiego, każdorazowo wyceniamy indywidualnie.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Siedziba MONTER INSTALL GROUP znajduje się w Pastuchowie niedaleko Jaworzyny Śląskiej, ale zapraszamy do osobistej wizyty klientów z innych miast takich jak: Legnica, Dzierżoniów, Jelenia Góra, Żarów, Kamienna Góra,  Świebodzice, Strzegom, Jawor, Świdnica, Wałbrzych, Kłodzko, Nysa, a także Wrocław. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat naszej oferty, doradzą w wyborze odpowiedniej powłoki oraz przygotują indywidualną wstępną wycenę usługi, dopasowaną do Państwa potrzeb biznesowych.

Mapa dojazdu do lakiernii

Zdjęcia

Copyright © 2022 MONTER INSTALL GROUP, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: