Język plen

Lakiernia proszkowa

Profesjonalna lakiernia proszkowa – Wrocław i okolice

Wszystkim osobom poszukującym wykwalifikowanego wykonawcy do malowania proszkowego polecamy usługi naszej lakierni. Firma Install Group od lat z sukcesem wykonuje usługi z tego zakresu. Nasza siedziba mieści się w Pastuchowie niedaleko Wrocławia, ale ofertę kierujemy nie tylko do klientów z tego miasta i okolic. Z powodzeniem obsługujemy całe województwo dolnośląskie.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz terminową realizację zamówień. Nasi specjaliści służą ponadto poradą w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań i powłok. Na życzenie kontrahenta wykonujemy zamówienia indywidualne oraz projekty ściśle dostosowane do specyficznych wymagań i pomysłów odbiorcy.

Lakiernia proszkowa Install Group z Wrocławia dysponuje specjalistycznym, zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym, który pozwala na szybkie i efektywne pokrycie dowolnych elementów metalowych o niemal każdej powierzchni. Do malowania wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości farby proszkowe od sprawdzonych, renomowanych producentów. Posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty, co daje pewność ich bezpiecznego i skutecznego użycia. Preparaty są dostępne w szerokiej palecie barwnej, o różnych rodzajach tekstury i poziomach połysku. Tak duży wybór umożliwia pełne dopasowanie wykończenia do indywidualnych oczekiwań i zamierzonego efektu.

Malowanie proszkowe ogrodzenia, konstrukcji i przedmiotów metalowych

Usługi malowania proszkowego ogrodzeń oraz innych konstrukcji i elementów we Wrocławiu i okolicach kierujemy do przedsiębiorstw z różnych branż, zwłaszcza budowlanej, chemiczne, wodociągowej i motoryzacyjnej. Pokrywamy lakierem rozmaite przedmioty o niemal dowolnej wielkości, począwszy od niewielkich części urządzeń i maszyn, aż po największe konstrukcje stalowe. Tworzymy powłoki półek, regałów i stelaży, felg, ram rowerowych, a także grzejników, żaluzji czy karniszów. Wykonujemy malowanie proszkowe ogrodzenia, ram, poręczy, prowadnic, przęseł, balustrad i płotów metalowych. Nasze usługi obejmują lakierowanie szyldów, banerów i innych materiałów reklamowych, jak również stylowych mebli, takich jak stoliki kawowe, hokery, ławy czy stoły. Nasi klienci z województwa dolnośląskiego mogą też powierzyć nam wykończenie powierzchni stalowych elementów mebli, frontów oraz fragmentów sprzętu AGD, w tym pralek, lodówek czy kuchenek mikrofalowych.

Nasze usługi obejmują malowanie specjalną farbą dowolnych przedmiotów, konstrukcji oraz elementów wykonanych z metalu, pod warunkiem, że zmieszczą się one w naszym piecu przemysłowym. Wymogiem jest także odporność na działanie wysokich temperatur. Maksymalna temperatura, jaką można uzyskać w naszym piecu lakierniczym, wynosi 230 stopni Celsjusza, natomiast wykończone części utwardzamy najczęściej w około 180-200 stopniach przez 10-20 minut.

Malowanie proszkowe – dla estetyki i trwałości metalu

Zajmujemy się profesjonalnym malowaniem ogrodzeń i innych elementów wykonanych z aluminium oraz stali, w tym stali ocynkowanej i nierdzewnej. Kompletna usługa pokrycia powierzchni metalowej specjalistyczną farbą pozwala nie tylko nadać jej pożądaną barwę, ale też dobrze zabezpiecza ją przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych i korozją. Zwiększa również wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu części stalowe i aluminiowe mogą być bez obaw użytkowane nie tylko w środku, ale i na zewnątrz budynków czy pomieszczeń.

Malowanie proszkowe w lakierni Install Group pod Wrocławiem jest całkowicie zautomatyzowane, co przekłada się na wysoką precyzję wykonania usługi. Wybierając realizację zlecenia w naszej firmie, masz zatem pewność uzyskania najlepszych rezultatów. Wykończone elementy są w całości i równomiernie pokryte warstwą najlepszego lakieru, co wpływa na ich właściwości użytkowe oraz wizualne.

Jak wykonujemy malowanie proszkowe na Dolnym Śląsku?

Usługi malowania proszkowego w naszej lakierni w województwie dolnośląskim wykonujemy za pomocą specjalistycznej maszyny wyposażonej w nowoczesny pistolet. Podczas tworzenia powłok naelektryzowane cząsteczki farb są przyciągane do metalowej powierzchni przedmiotu dzięki siłom elektrostatycznym.

Przed rozpoczęciem prac starannie przygotowujemy obrabianą powierzchnię. Oczyszczamy ją z pyłu, kurzu i innych zanieczyszczeń, płuczemy oraz wygładzamy. Dzięki temu staje się ona bardziej podatna na przyciąganie cząsteczek lakieru, a sama farba skuteczniej przylega do metalu. To pozwala nam uzyskać lepsze efekty pod względem praktycznym i estetycznym. Na zakończenie utwardzamy warstwy, wykorzystując wysokie temperatury w piecu.

W pracy stosujemy tylko świetne jakościowo farby proszkowe od polecanych marek. Nie używamy silnych i szkodliwych chemicznych rozpuszczalników, dzięki czemu cały proces wykonywania powłok jest ekologiczny i przyjazny środowisku.

Jaki jest koszt malowania proszkowego we Wrocławiu?

Usługi lakierni Install Grup na Dolnym Śląsku są nie tylko profesjonalne i kompleksowe, ale również atrakcyjne pod względem finansowym. Cena realizacji prac zależy od kilku czynników, w szczególności ilości, rodzaju oraz wielkości elementów, powierzchni do malowania oraz stopnia złożoności i skomplikowania detali. Na koszt wpływa ponadto rodzaj użytej farby. Prace za każdym razem wyceniamy indywidualnie.

Jeśli interesuje Cię profesjonalna i kompleksowa realizacja usługi malowania stalowej konstrukcji, ogrodzenia, mebli lub dowolnego innego elementu z metalu, zapraszamy do lakierni Install Group. Nasza siedziba mieści się w Pastuchowie w pobliżu Jaworzyny Śląskiej i Wrocławia. Jesteśmy do dyspozycji klientów osobiście, telefonicznie i mailowo od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17.00. Nasi specjaliści udzielą Ci szczegółowych informacji na temat oferty, przygotują wstępną, niezobowiązującą wycenę usługi dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu oraz doradzą w wyborze odpowiedniej powłoki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Mapa dojazdu do lakiernii

Zdjęcia

Copyright © 2024 MONTER INSTALL GROUP, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: