Język plen

Podesty technologiczne

Jednym z najważniejszych rodzajów usług realizowanych przez MONTER INSTALL GROUP jest produkcja podestów technologicznych. Wszystkie powierzone nam usługi realizujemy w systemie „od projektu do realizacji”, służąc klientom swoim wieloletnim doświadczeniem oraz fachowym doradztwem w zakresie funkcjonalności wykonywanych konstrukcji. Większość budowanych przez nas pomostów obsługowych wykonuje się ze stali nierdzewnej lub węglowej, na podstawie projektu własnego lub przekazanego przez klienta.

Szerokie zastosowanie podestów oraz pomostów technologicznych powoduje, że stanowią one standardowe wyposażenie wielu linii produkcyjnych czy hal fabrycznych. Wynika to m.in. z konieczności zapewnienia stałego dostępu do maszyn ekipom serwisowym. Standardem jest również montaż odpowiednich platform w bezpośrednim sąsiedztwie przenośników taśmowych. Odpowiadając na zapotrzebowanie przedsiębiorstw z wielu branż i gałęzi przemysłu, proponujemy skorzystanie z naszych usług doradczych, projektowych oraz montażowych.

Producent podestów i pomostów obsługowych

Z myślą o naszych Klientach wykonujemy wysokiej klasy podesty technologiczne z elementów hutniczych: profili stalowych otwartych lub zamkniętych. Poszczególne prefabrykaty łączone są ze sobą za pomocą spawów w osłonach gazowych (MAG/TIG) co zapewnia odpowiednią wytrzymałość konstrukcji. W ramach naszych usług wykonujemy m.in.:

  • – podesty i pomosty obsługowe,
  • – podstawy oraz podpory pod zbiorniki,
  • – ramy wsporcze dla maszyn i urządzeń,
  • – prefabrykowane konstrukcje stalowe,
  • – spawanie oraz inne rodzaje obróbki stali,
  • – szeroki zakres prac projektowych i doradczych.

Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu rozwiązań, które pozwolą zoptymalizować procesy produkcyjne i ułatwią bieżące funkcjonowanie przedsiębiorstw. Właśnie dlatego, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Produkcja podestów – od projektu do realizacji

Na życzenie naszych klientów wykonujemy zarówno typowe, jak i najbardziej niestandardowe konstrukcje podestów technologicznych. W zależności od potrzeb opracowujemy własny projekt lub realizujemy zlecenie według planu dostarczonego przez zamawiającego. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie świadczenia usługi, od projektu, poprzez doradztwo i wykonanie, aż po montaż pomostów obsługowych we wskazanej lokalizacji.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jako wykonawca konstrukcji stalowych z wieloletnim doświadczeniem oferujemy całościowe podejście do powierzonych nam zadań. Oferujemy nowoczesny, nieustannie rozwijany park maszynowy, co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników daje gwarancję terminowej oraz zgodnej z projektem realizacji zleceń. Wszystkie wykonywane przez nas podesty technologiczne posiadają prawnie wymagane certyfikaty i spełniają wymogi w zakresie bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Swoją ofertę kierujemy do firm działających w branży budowlanej, wodociągowej, chemicznej, spożywczej, farmaceutycznej i w wielu innych sektorach przemysłu. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy z naszą firmą.

Zdjęcia

Copyright © 2024 MONTER INSTALL GROUP, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: