Język plen

Bramy przesuwne

Bramy przesuwne — projektowanie, produkcja i montaż

Firma Install Group specjalizuje się projektowaniu i wykonywaniu nowoczesnych bram przesuwnych, które zdobią posesje prywatne i firmowe. Jako producent wytrzymałych i ekonomicznych bram, przykładamy ogromne znaczenie do nietuzinkowej estetyki i uniwersalności. Działamy na terenie Wrocławia i pozostałych miast województwa dolnośląskiego. Zapewniamy usługę od A do Z, która obejmuje również fachowy montaż.

Bramy przesuwne z napędem lub w opcji niezautomatyzowanej cieszą się niezmienną popularnością. Oferują szereg praktycznych korzyści, związanych przede wszystkim ze świetnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni. Produkcja bram przesuwnych w Install Group opiera się na wykorzystywaniu światowej klasy komponentów. Stosujemy zabezpieczenia antykorozyjne o przedłużonej trwałości. Odwiedź naszą siedzibę w Pastuchowie pod Wrocławiem — otrzymasz produkt w konkurencyjnej cenie i wsparcie doradcze na wszystkich etapach realizacji zlecenia.

Nowoczesne bramy przesuwne — dla kogo?

Województwo dolnośląskie to idealny przykład na poparcie tezy o entuzjastycznym podejściu klientów do bram przesuwnych. Wrocław udowadnia, jak wiele wygody przynosi montaż wytrzymałej bramy, która posłuży na długie lata. Te modele polecamy przede wszystkim właścicielom nieruchomości z niewielkim ogrodem o prostokątnym kształcie. W takich okolicznościach każdy skrawek przestrzeni zewnętrznej pozostaje na wagę złota. Brama z mechanizmem przesuwu redukuje swój wpływ na teren zewnętrzny — wymaga jednak odpowiedniej długości ogrodzenia do ulokowania systemu przesuwu.

Nowoczesne bramy mobilne są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi. Samoczynne otwarcie bramy pozostaje niemożliwe dla dziecka, dzięki czemu nie istnieje ryzyko jego wyjścia poza teren posesji. Mechanizm otwarcia posiada szereg zabezpieczeń przed niekontrolowanym zatrzaśnięciem. Automatyczny napęd podlega natychmiastowemu zatrzymaniu przy wykryciu obecności osób lub innych przeszkód w polu przesuwu.

Produkcja bram przesuwnych uwzględnia szereg wymogów antywłamaniowych. Nasze rozwiązania spełniają wymogi ochrony przed wtargnięciem, dlatego proponujemy je właścicielom posesji o dużej wartości lub ulokowanych na obszarze podwyższonego ryzyka włamania.

Bramy przesuwne — jaki typ konstrukcji zalecamy?

Produkujemy nowoczesne bramy przesuwne w wersji samonośnej, które rozwiązują szereg problemów właściwych dla tradycyjnych konstrukcji szynowych. Odizolowanie samej bramy od podłoża za pośrednictwem systemu rolkowego redukuje ryzyko powstania uciążliwych zanieczyszczeń (np. błotem pośniegowym, lodem lub opadającymi liśćmi), jakie skutkują unieruchomieniem całej bramy.

Zastosowanie przeciwwagi sprawia, że ręczne otwarcie bramy pozostaje bezproblemowe dla mieszkańców. Konstrukcja samonośna wpływa również na napęd — poprawia jego kulturę pracy i zmniejsza przeciążenia silnika.

Jaki napęd do bramy przesuwnej?

Obecność automatycznego napędu w bramie diametralnie poprawia komfort dla użytkowników. Wygodne otwarcie bramy za pomocą zaprogramowanego pilota przekłada się również na bezpieczeństwo w sezonie zimowym, kiedy to doświadczamy zwiększonego ryzyka poślizgnięcia. Przed wyborem konkretnego modelu silnika, warto zwrócić uwagę na kilka parametrów:

 • liczbę przewidywanych przez producenta cykli otwarcia i zamknięcia,
 • amplitudę temperatur pracy,
 • cichą pracę,
 • precyzyjne i równomierne prowadzenie,
 • dopuszczenie do użytkowania z daną masą bramy,
 • automatyczną blokadę pracy po osiągnięciu pełnego otwarcia,
 • obecność fotokomórek wykrywających przeszkody.

Nowoczesne bramy przesuwne w ofercie Install Group spełniają powyższe wymogi w 100%. Proponujemy klientom wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które dają gwarancję bezpieczeństwa i integrują w sobie zróżnicowane funkcje. Dla Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego przygotowaliśmy rozbudowany asortyment napędów o podwyższonej wytrzymałości na przeciążenia. Bez względu na to, jaki napęd do bramy przesuwnej wybierzesz — u nas masz gwarancję jakości technicznej i precyzji na etapie montażu.

Cena bramy przesuwnej — ile to kosztuje?

Koszt całkowity dla tej inwestycji wynika ze specyfikacji technicznej samej bramy i dodatkowych funkcji. Cena naszych rozwiązań podlega indywidualnym ustaleniom — dostosowujemy zakres usługi do ram budżetowych i oczekiwań klienta. Wśród czynników, które w głównej mierze wpływają na koszt systemu bram przesuwnych, znajdziemy przede wszystkim:

 • rozmiar bramy,
 • zakres projektu,
 • rodzaj napędu,
 • obecność dodatkowych funkcji, np. integracja z systemem Smart Home.

Skontaktuj się z ekspertami Install Group. Nasz dział obsługi klienta wyróżnia się indywidualnym podejściem i autentyczną chęcią pomocy. Zapraszamy również do stacjonarnej siedziby naszej firmy, która mieści się w Pastuchowie w województwie dolnośląskim, około 50 km od Wrocławia.

Nowoczesne bramy przesuwne we Wrocławiu i województwie dolnośląskim — sprawdź ofertę Install Group

Producent bram przesuwnych Install Group to podmiot o ugruntowanej pozycji na rynku. Cieszymy się dużym uznaniem wśród klientów indywidualnych, firm deweloperskich i przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki. Dysponujemy szerokim asortymentem gotowych rozwiązań i dajemy możliwość zaprojektowania bramy przesuwnej od zera.

Skupiamy się na osiągnięciu oryginalnej stylistyki i maksymalizacji wartości dodanej dla klienta. Dowiedz się więcej o ofercie z informacji zamieszczonych na naszej stronie internetowej lub dzięki rozmowie z doradcami.

Sprawdź nasze pozostałe rozwiązania:

 1. Bramy rozwierne - dwuskrzydłowe
 2. Bramy wjazdowe
 3. Automatyka do bram

Copyright © 2024 MONTER INSTALL GROUP, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: