Język plen

Bramy przesuwne

Oferowane przez firmę MONTER INSTALL GROUP bramy przesuwne należą do jednych z najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Są wariantem bardzo prostym pod względem konstrukcji, a przy tym nadają się do olbrzymiej większości typów ogrodzeń występujących na rynku. To także rozwiązanie niezwykle łatwe w obsłudze, nawet w wariancie niezautomatyzowanym – do ich otwarcia wystarczy tylko lekkie pociągnięcie.

Brama przesuwna to rozwiązanie uniwersalne, jednak szczególnie dobrze sprawdza się na terenie niewielkich posesji, z krótkim podjazdem dla samochodów. Podczas otwierania i zamykania przemieszcza się ona wzdłuż ogrodzenia, a nie przeciwstawnie do niego tak jak warianty rozwierne. W związku z tym można zastosować ją bez względu na zapas powierzchni podjazdu, jaki pozostaje po zaparkowaniu auta. Jedynym ograniczeniem dotyczącym wykorzystania bram przesuwnych jest to, aby nie umieszczać furtek po stronie ich otwierania oraz zachować na ich odcinku roboczym wolną przestrzeń.

Bramy przesuwne proponowane przez naszą firmę cechują się wysoką precyzją wykonania, solidnością konstrukcji oraz wieloletnią wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, codzienną eksploatację i oddziaływanie pogody. Ponadto na tle produktów konkurencji wyróżniają się również optymalnym stosunkiem jakości do ceny.

Bramy przesuwne w wielu różnych wariantach

Firma MONTER INSTALL GROUP oddaje do Państwa dyspozycji szeroki asortyment bram przesuwnych występujących w bardzo niejednolitych wzorach zarówno pod względem konstrukcji, jak i stylistyki. Podczas współpracy z każdym klientem koncentrujemy się na tym, aby proponować rozwiązanie spersonalizowane pod kątem jego oczekiwań, dostosowane do funkcjonującej na jego posesji koncepcji aranżacyjnej, a także optymalne w zakresie przewidzianego przez niego na ten cel budżetu. W zależności od tych trzech kluczowych czynników możemy zaoferować Państwu jeden z gotowych modeli bramy przesuwnej albo opracować indywidualny projekt – od zera na bazie przekazanych przez Państwo wytycznych lub na podstawie konkretnej otrzymanej od Państwa specyfikacji.

Do chwili obecnej mieliśmy okazję tworzyć dla naszych klientów bramy przesuwne w wariantach klasycznych, takich jak np. gustowne bramy metalowo-drewniane i sztachetowe, nowoczesnych, wykonanych w całości z metalu, a także artystycznych, o powierzchni wzbogaconej np. wypalanymi lub wycinanymi detalami. Podejmując współpracę z MONTER INSTALL GROUP, mogą Państwo decydować o kolorystyce poszczególnych elementów bramy oraz o materiałach i technikach wykorzystywanych do ich produkcji. Zapewniamy również dostęp do rozwiązań ekonomicznych, w formie np. przesuwnych bram panelowych, docenianych przez dużą część z naszych klientów.

Szeroki zakres usług skoncentrowanych wokół bram przesuwnych

Jako doświadczony producent bram i ogrodzeń podchodzimy do naszych zadań w pełni kompleksowo. Na przestrzeni minionych lat udało nam się zgromadzić wysokokwalifikowaną kadrę oraz bogato wyposażony warsztat techniczny, dzięki którym obecnie klientom oprócz samej sprzedaży i produkcji spersonalizowanych bram przesuwnych proponujemy także ich montaż oraz szeroki pakiet usług dodatkowych. Spośród nich wymienić można m.in.:

  • – elektrykę w zakresie automatyzacji pracy bram,
  • – możliwość zaprojektowania od podstaw oraz wyprodukowania i instalacji nowego, kompletnego ogrodzenia wraz z furtkami, bramami, a także wszystkimi pozostałymi detalami wchodzącymi w jego skład,
  • – demontaż i wywóz starych elementów konstrukcji otaczającej posesję,
  • – pozostałe usługi skoncentrowane na montażu ogrodzeń i bram, takie jak np. murowanie słupków.

Proponujemy bramy przesuwne na terenie Dolnego Śląska oraz całego kraju

Jeśli chodzi o proponowane przez nas bramy przesuwne, Jaworzyna Śląska jest miastem, w którym mieści się siedziba naszej firmy. Faktyczny zasięg naszej działalności znacząco wykracza jednak poza ten obszar, obejmując również miejscowości takie jak Strzegom, Jawor, Legnica, Jelenia Góra, Kłodzko, Dzierżoniów, Nysa, Kamienna Góra, Świebodzice, Świdnica, Wałbrzych, Wrocław czy Żarów. Oprócz województwa dolnośląskiego nasze usługi proponujemy także w pozostałych regionach Polski. Do kontaktu z naszymi handlowcami zapraszamy zatem bez względu na odległość Państwa posesji od siedziby naszej firmy.

Sprawdź nasze pozostałe rozwiązania:

  1. Bramy rozwierne - dwuskrzydłowe
  2. Bramy wjazdowe
  3. Automatyka do bram

Copyright © 2022 MONTER INSTALL GROUP, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: