Język plen

O Firmie

W MONTER INSTALL GROUP specjalizujemy się w obsłudze technicznej przemysłu, w tym w obróbce stali nierdzewnej i węglowej, a także utrzymaniem ruchu w zakładach produkcyjnych. Z przyjemnością podejmiemy się wyposażenia przedsiębiorstw w meble, podesty, rurociągi czy zbiorniki technologiczne, instalacje przemysłowe oraz wiele innych.

Jesteśmy odpowiedzialną i profesjonalną firmą, dlatego oferujemy kompleksowe usługi projektowe. Zapewniamy doradztwo techniczne na każdym etapie planowania. Zajmujemy się dostawami oraz serwisem, a nawet wykonawstwem (produkcją prefabrykatów, systemów i zintegrowanych rozwiązań linii produkcyjnych, włącznie z montażem). Jesteśmy w stanie przeprowadzić wszelkie prace od samego początku aż do końca. Dzięki temu nasi klienci mogą zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie wymagamy zatrudniania zewnętrznych ekip monterskich, elektryków czy dodatkowego transportu. Posiadamy wszystko, co jest wymagane do pomyślnej realizacji zlecenia.

Misją MONTER INSTALL GROUP jest zapewnienie maksymalnej satysfakcji z usług. Dlatego klienci mogą liczyć na indywidualne podejście oraz trzymanie się ważnej dla nas zasady "doing it right the first time", czyli poprawne wykonanie za pierwszym razem. W efekcie proponowane przez Install Group usługi są szybkie, profesjonalne i bezbłędne. Dbają o to wykwalifikowani pracownicy, którzy zdobywali doświadczenie w swojej dziedzinie przez wiele lat.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów poprzez realizację nawet najbardziej nietypowych projektów. Wystarczy zgłosić się do nas ze swoim pomysłem, a my przystąpimy do wcielania go w życie. Dla kadry Install Group nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia.

Nasza oferta kierowana jest do wszystkich dolnośląskich oraz okolicznych firm, zwłaszcza działających w branży spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej, wodociągowej czy budowlanej. Część zleceń realizujemy również dla klientów indywidualnych.

Serdecznie zachęcamy do współpracy z MONTER INSTALL GROUP. W razie pytań odnośnie do usług prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Copyright © 2024 MONTER INSTALL GROUP, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: