Język plen

Ogrodzenia artystyczne

Dopełnieniem każdego zadbanego domu oraz działki jest ogrodzenie. Ma ono za zadanie nie tylko wzbogacać estetykę posesji, ale i zapewniać podstawowe bezpieczeństwo domownikom. W naszej firmie dysponujemy szeroką ofertą ogrodzeń artystycznych produkowanych na wymiar. Każdy projekt dopasujemy do nawet najbardziej niestandardowych wymagań, proponując oryginalne wzory, które każdego dnia będą cieszyć oczy zarówno właścicieli posesji, jak i ich gości.

Ogrodzenia artystyczne na miarę potrzeb

Zróżnicowane czy oryginalne wzornictwo to nie wszystko. Nasze ogrodzenia artystyczne wyróżnia przede wszystkim niezwykła wytrzymałość. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów i stosujemy najnowocześniejsze techniki obróbki. Dobrze wyposażony park maszynowy oraz doświadczeni specjaliści to gwarancja produkcji ogrodzeń najwyższej możliwej jakości. Zadbamy o to, aby w doskonałej formie służyły one przez wiele lat. W ofercie posiadamy stylowe i nowoczesne ogrodzenia metalowe, ogrodzenia metalowo-drewniane, ogrodzenia sztachetowe, żaluzjowe oraz panelowe. Kolor dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Każda prowadzona realizacja jest dopracowana w najdrobniejszym szczególe.

Kompleksowa obsługa zlecenia

Nasze działania nie kończą się jedynie na przygotowaniu ogrodzenia artystycznego i dostarczeniu go do klienta. Staramy się maksymalnie poszerzać zakres usług, aby na każdym etapie współpracy być wsparciem dla zleceniodawcy. Zajmujemy się także:

  • – pobraniem wymiarów ogrodzenia,
  • – demontażem istniejącego płotu oraz jego wywozem,
  • – montażem nowego ogrodzenia,
  • – usługami budowlanymi, np. murowaniem słupków czy montażem obrzeży betonowych prefabrykatów,
  • – instalacją automatyki do bram,
  • – profesjonalnym doradztwem w zakresie ogrodzeń artystycznych.

Posiadamy własny sprzęt, niezbędny do realizacji każdego projektu. Nie ma dla nas zadań zbyt trudnych, chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Przygotowujemy ogrodzenia artystyczne zarówno dla prywatnych posesji, jak i obiektów komercyjnych.

Współpraca na każdym etapie realizacji projektu

MONTER INSTALL GROUP cieszy się zaufaniem klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych z całej Polski. Nasze realizacje, obejmujące ogrodzenia artystyczne, można zobaczyć m.in. w takich miastach jak: Strzegom, Jaworzyna Śląska, Kamienna Góra, Jelenia Góra, Świebodzice, Dzierżoniów, Wałbrzych, Świdnica, Kłodzko, Wrocław, Legnica, Żarów, Jawor, Nysa oraz wiele innych. Satysfakcja klienta z ogrodzenia artystycznego, które spełnia nie tylko estetyczne, ale też praktyczne funkcje, to dla nas największa nagroda. Podczas realizowania projektu chętnie przyjmujemy wszelkie sugestie i pomysły, by idealnie dopasować się do wizji zleceniodawcy.

Jeśli chcą Państwo zlecić nam przygotowanie projektu ogrodzenia artystycznego lub poznać szczegóły współpracy – zapraszamy do kontaktu. Eksperci na naszej infolinii chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie dotyczące realizacji zlecenia. Będziemy służyć radą od momentu rozmów na temat planowanych prac, aż do zakończenia projektu.

Sprawdź nasze pozostałe rozwiązania:

  1. Ogrodzenia panelowe
  2. Ogrodzenia sztachetowe
  3. Ogrodzenia żaluzjowe
  4. Ogrodzenia metalowe

Copyright © 2024 MONTER INSTALL GROUP, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: