Język plen

Ogrodzenia sztachetowe

Stylowe i funkcjonalne ogrodzenia sztachetowe

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem najwyższej jakości ogrodzeń sztachetowych. Nasze ogrodzenia cechują się wysoką estetyką oraz precyzją realizacji. Są produkowane z najwyższej klasy tworzyw i materiałów, co zapewnia wytrzymałość, trwałość, ale też użyteczność powstałych wyrobów na bardzo długi czas. Ogrodzenia charakteryzują się stabilnością oraz solidnością. Stanowią eleganckie otoczenie, a przy tym funkcjonalne zabezpieczenie dowolnego terenu. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw czy instytucji.

Poza ogrodzeniami sztachetowymi oferujemy również świetnie dopasowane do nich furtki, bramy przesuwne i dwuskrzydłowe oraz przęsła. Dzięki temu możliwe jest wygodne dobranie i wykonanie pełnego ogrodzenia.

Ogrodzenia sztachetowe na wymiar

Szeroki wybór ogrodzeń sztachetowych w bogatej palecie kolorystycznej, różnych wzorach i wielkościach gwarantuje, że każdy klient znaleźć może w naszym asortymencie produkt idealnie dostosowany do swych potrzeb, a także możliwości finansowych. Proponujemy modele, które sprawdzą się jako stylowe i funkcjonalne otoczenie posesji prywatnych, a także zakładów pracy, budynków biurowych, usługowych oraz dowolnych innych obiektów.

Dysponujemy szerokim asortymentem ogrodzeń sztachetowych gotowych, ale realizujemy także indywidualne projekty według pomysłu klienta. Wykonujemy płoty na zamówienie, według podanych wymiarów.

Kompleksowe wykonywanie ogrodzeń sztachetowych

Zapewniamy kompleksową realizację zamówień, począwszy od profesjonalnego doradztwa dotyczącego m.in. wyboru odpowiedniego rodzaju, wysokości czy koloru ogrodzenia, przez szczegółowe pomiary terenu, aż po montaż płotów oraz niezbędnych akcesoriów. W przypadku takiego zapotrzebowania demontujemy i wywozimy również już istniejące ogrodzenie.

Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem budowlanym i narzędziami, dzięki którym możemy szybko, sprawnie oraz skutecznie przeprowadzić dowolne prace ziemne niezbędne do realizacji projektu.

Dlaczego warto wybrać ogrodzenia sztachetowe?

Wysokiej klasy, odpowiednio dopasowane i fachowo wykonane przez naszą firmę ogrodzenie sztachetowe może się poszczycić wieloma zaletami. Przede wszystkim jest bardzo estetycznym rodzajem płotu. Sprawdzi się jako stylowy element wykończenia posesji utrzymanej w aranżacji klasycznej lub też nowoczesnej. Ze względu na bogatą paletę barw, może być z łatwością dopasowany do każdego koloru elewacji czy dachu budynku, a także stolarki okiennej i drzwiowej.

Produkowane przez nas płoty cechują się ponadto znakomitą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, jak również korozję i czynniki atmosferyczne. Są objęte wieloletnią gwarancją. Nie wymagają skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych czy też stosowania specjalnych środków czyszczących.

Co istotne, elementy płotów sztachetowych można zakupić w dowolnych wymiarach, co pozwala na stworzenie indywidualnych, odpowiadających konkretnym potrzebom przęseł. Na uwagę zasługuje również szeroki wybór akcesoriów, np. klamek, które można polakierować na wybrany kolor, dopasowując je do ogrodzenia.

Nasze płoty są ponadto bardzo lekkie, dlatego łatwo je przetransportować. Mimo małej wagi ogrodzenie nie traci stabilności, a oprócz tego cechuje się prostym i szybkim montażem, co pozwala na postawienie całości ogrodzenia w wyjątkowo krótkim czasie.

Ogrodzenia sztachetowe Jaworzyna Śląska, Wrocław, Jelenia Góra, Dolny Śląsk

Siedziba naszej firmy mieści się w Jaworzynie Śląskiej, jednakże od lat z powodzeniem realizujemy zamówienia dla klientów z obszaru całego województwa dolnośląskiego i terenów ościennych. Możemy się poszczycić szerokim gronem zadowolonych Klientów z takich miejscowości jak m.in. Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Kłodzko, Jawor, Strzegom, Wałbrzych, Świdnica, Nysa, Dzierżoniów, Świebodzice, Kamienna Góra, Żarów oraz innych.

Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny, szybką realizację zamówień i fachowe doradztwo specjalistów. Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy naszą szczegółową ofertę oraz niezobowiązującą wycenę realizacji Państwa projektu.

Sprawdź nasze pozostałe rozwiązania:

  1. Ogrodzenia panelowe
  2. Ogrodzenia żaluzjowe
  3. Ogrodzenia metalowe
  4. Ogrodzenia artystyczne

Copyright © 2024 MONTER INSTALL GROUP, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: