Język plen

Ogrodzenia

Tradycyjne ogrodzenia w postaci płotów powoli odchodzą w zapomnienie. Zastępują je nowoczesne rozwiązania, które wykazują się znacznie lepszą estetyką oraz wytrzymałością. Jeśli chodzi o ogrodzenia, producent ogrodzeń MONTER INSTALL GROUP zapewnia rozbudowaną ofertę w tym zakresie. Posiadamy wszystko, co jest niezbędne do zaprojektowania najciekawszych, a zarazem najtrwalszych ogrodzeń.

Dostosowane do potrzeb panele ogrodzeniowe od producenta

Nasza praca opiera się na indywidualnych czynnikach. Nie produkujemy ogrodzeń panelowych hurtowo! Dokładnie poznajemy wymagania naszych klientów i na tej podstawie opracowujemy najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania. Jeśli mają to być niezawodne panele ogrodzeniowe, producent musi korzystać ze sprawdzonych materiałów. MONTER INSTALL GROUP jest w stanie zagwarantować tego typu projekty.

Wśród produktów z naszego asortymentu można znaleźć nowoczesne ogrodzenia panelowe 2D oraz 3D, ogrodzenia artystyczne z wypalanymi wzorami, stylowe ogrodzenia metalowe, metalowo-drewniane, ogrodzenia sztachetowe, ogrodzenia żaluzjowe, a także standardowe panele ogrodzeniowe. Wykorzystywane materiały pochodzą od zaufanych dostawców. W ten sposób zyskujemy pewność, że produkt będzie trwały – odporny na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne (m.in. korozję, skrajne temperatury, uderzenia czy zarysowania).

Nie można też zapomnieć o estetyce wykonania. Przywiązujemy do tego szczególną uwagę, dlatego ogrodzenia od producenta MONTER INSTALL GROUP wyróżniają się na tle konkurencji. Proponujemy wypalanie różnych wzorów, malowanie na dowolny kolor z palety barw RAL oraz unikatowe kształty paneli, tworzone według pomysłów klienta. Nie bez znaczenia jest fakt, iż posiadamy swoją własną lakiernię proszkową, dzięki czemu proces produkcyjny skrócony jest do minimum.

Panele nie są jedynym elementem dostępnym w ofercie. Oprócz nich zapewniamy przęsła, furtki, dwuskrzydłowe bramy rozwierne, bramy przesuwne, kraty i balustrady. Dzięki temu klienci w jednym miejscu zamówić wszystko, czego potrzebują do realizacji projektu. Wierzymy, że tym właśnie powinien wyróżniać się profesjonalny producent ogrodzeń.

Kompleksowe podejście do zleceń

Współpraca z MONTER INSTALL GROUP nie kończy się po zamówieniu i wyprodukowaniu wymarzonego ogrodzenia. Jesteśmy w stanie przyjąć na siebie znacznie więcej obowiązków, przez co klienci szybko mogą cieszyć się nowym opłotowaniem wokół swojego domu. A przy okazji zaoszczędzić – nie tylko oferujemy kompleksowe podejście, ale również atrakcyjne ceny za wszystkie usługi.

Przede wszystkim służymy pomocą na każdym etapie realizacji. Od doradztwa w zakresie pomysłu, przez wykonanie stosownych pomiarów, aż po konkretne usługi budowlane (zwłaszcza murowanie słupków czy montaż obrzeży betonowych prefabrykatów) i elektryczne (np. automatykę do bram przesuwnych lub rozwiernych). Jeśli mają to być dobrze wykonane panele ogrodzeniowe, producent musi zadbać o każdy szczegół. Posiadamy własny sprzęt budowlany, w związku z czym możemy samodzielnie zrealizować wszelkie projekty, bez ponoszenia przez klienta dodatkowych zbędnych kosztów.

Jeśli na terenie nieruchomości znajduje się stare ogrodzenie, możemy podjąć się jego demontażu i wywozu we właściwe miejsce. Robimy to w bezpieczny sposób, aby nie naruszyć niczego dookoła. Po demontażu zajmujemy się instalacją nowego ogrodzenia panelowego. Dzięki doświadczonej kadrze pracowników oraz specjalistycznemu sprzętowi nie trwa to więcej niż kilka godzin, choć czas może się przedłużyć ze względu na wielkość projektu.

Czytaj więcej

Jeden z najlepszych producentów ogrodzeń na Dolnym Śląsku

Nasze usługi kierujemy do wszystkich dolnośląskich firm z branży spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej, wodociągowej, budowlanej oraz wielu innych, a także do klientów indywidualnych. Dysponujemy świetnie przeszkoloną kadrą i własną flotą pojazdów, dzięki której możemy szybko dostać się do takich miast, jak:

 • – Dzierżoniów,
 • – Jawor,
 • – Jaworzyna Śląska,
 • – Jelenia Góra,
 • – Kamienna Góra,
 • – Kłodzko,
 • – Legnica,
 • – Strzegom,
 • – Świebodzice,
 • – Świdnica,
 • – Wałbrzych,
 • – Wrocław,
 • – Żarów,
 • – Nysa.

Zainteresowanych panelami ogrodzeniowymi od producenta oraz pozostałą częścią oferty MONTER INSTALL GROUP zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Podczas rozmowy ustalimy szczegóły realizacji i dokonamy wstępnej wyceny zlecenia.

Zdjęcia

Copyright © 2024 MONTER INSTALL GROUP, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: