Język plen

Ogrodzenia metalowe

Ogrodzenia metalowe producent

Nasza firma od lat zajmuje się produkcją oraz montażem nowoczesnych ogrodzeń metalowo-drewnianych w systemie „od projektu do realizacji”. Dostępne w naszej ofercie produkty, wytwarzane są z najwyższej jakości stali węglowej lub nierdzewnej, dzięki czemu będą służyć Państwu swoją niezawodnością i zachwycać designem przez długie lata. Bogactwo oferowanych rozwiązań oraz indywidualne podejście pozwalają nam w pełni odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Jako producent ogrodzeń metalowych z wieloletnim doświadczeniem, proponujemy swoim klientom rozwiązania w pełni dostosowane o indywidualnych potrzeb. U nas mogą Państwo zamówić solidne, nowoczesne lub klasyczne opłotowanie posesji, wykonane zgodnie z indywidualną koncepcją lub według gotowego projektu. Proponowana oferta jest niezwykle bogata i obejmuje m.in.:

 • – wysokiej klasy ogrodzenia panelowe 2D lub 3D,
 • – ogrodzenia metalowe klasyczne oraz artystyczne,
 • – nowoczesne ogrodzenia metalowo-drewniane,
 • – bramy skrzydłowe i przesuwne, furtki, akcesoria montażowe,
 • – automatykę do bram wjazdowych,
 • – atestowane kraty, balustrady wewnętrzne lub zewnętrzne,
 • – płoty sztachetowe i żaluzjowe.

W trosce o zapewnienie Państwu optymalnego komfortu wyboru dysponujemy bogatym katalogiem wzorów i modeli ogrodzeń oraz elementów dekoracyjnych. Na Państwa życzenie dostarczymy opłotowanie w dowolnie wybranym kolorze.

Ogrodzenia metalowo-drewniane – wsparcie na każdym etapie inwestycji

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a przy tym kompleksowo. Oprócz produkcji ogrodzeń metalowych zajmujemy się również wykonywaniem profesjonalnych pomiarów i doradztwem. Na Państwa życzenie dokonamy również rozbiórki oraz wywozu starego płotu, a montowane przez nas furtki czy bramy możemy wyposażyć w niezawodną i łatwą w obsłudze automatykę. W zakresie instalacji zamówionego u nas opłotowania wykonujemy pełen zakres prac budowlanych lub wykończeniowych, realizowanych z wykorzystaniem własnego sprzętu.

Nowoczesne ogrodzenia metalowe – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Trwałość konstrukcji

Zarówno do produkcji ogrodzeń metalowo-drewnianych, jak i tych wykonywanych z innych elementów, stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały. Dzięki temu zyskują Państwo pewność solidnego i niezawodnego opłotowania posesji, wymiernie podnoszącego stopień bezpieczeństwa.

Przystępna cena

Zamawiając u nas klasyczne lub nowoczesne ogrodzenie metalowe, mogą Państwo skorzystać z korzystnych rabatów i promocji. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi klienci byli usatysfakcjonowani z zamówienia pod każdym względem – jakościowym, ale też finansowym.

Staranność wykonania

O niezawodności naszych wyrobów decyduje zarówno dobór poszczególnych komponentów, jak i sposób ich montażu. Bazujemy wyłącznie na wysokogatunkowej stali, najtwardszym drewnie oraz najlepszych kompozytach. Dlatego wszystkie elementy są odpowiednio zabezpieczone przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, co daje gwarancję ich ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Niebanalny design

Projektując i wykonując ogrodzenia metalowo-drewniane, dbamy o każdy detal. Dzięki temu nasze opłotowania zawsze wyróżniają się spójną koncepcją oraz estetyką na najwyższym poziomie. Wszystkie realizacje stanowią doskonały przykład na to, że nawet najbardziej typowy panel ogrodzeniowy może prezentować się stylowo i niebanalnie, współtworząc elegancką całość.

Ogrodzenia metalowe – Dolny Śląsk

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani proponowaną ofertą nowoczesnych ogrodzeń metalowych i drewnianych, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących informacji, służąc swoim doświadczeniem i fachową pomocą. Siedziba firmy znajduje się w Jaworzynie Śląskiej, jednak swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa dolnośląskiego, a także we wszystkich pozostałych regionach kraju. Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego producenta ogrodzeń, który zaoferuje wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji, nasza oferta jest właśnie dla Państwa.

Sprawdź nasze pozostałe rozwiązania:

 1. Ogrodzenia panelowe
 2. Ogrodzenia sztachetowe
 3. Ogrodzenia żaluzjowe
 4. Ogrodzenia artystyczne

Copyright © 2024 MONTER INSTALL GROUP, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: