Język plen

Park maszynowy

Od lat inwestujemy w niezawodne maszyny do precyzyjnej i najbardziej zaawansowanej obróbki tworzyw wykorzystywanych w codziennej pracy. Z myślą o naszych klientach ceniących sobie wysoką jakość oraz terminowe realizacje stworzyliśmy własny, nowoczesny park maszynowy, który nieustannie rozbudowujemy. Wszystko po to, by jeszcze dokładniej dostosować nasze usługi do Państwa potrzeb.

Na każdym etapie realizacji zleceń od klientów stawiamy na pełną automatyzację procesów produkcyjnych. Właśnie dlatego swoją ofertę obejmującą m.in. budowę podestów technologicznych, zbiorników, konstrukcji stalowych czy utrzymanie ruchu w zakładach przemysłowych realizujemy z wykorzystaniem obrabiarek i maszyn sterowanych numerycznie. Gwarantuje to szereg korzyści, począwszy od skrócenia czasu oczekiwania na dostawę gotowych rozwiązań, poprzez jeszcze dokładniejszą obróbkę, aż po idealną powtarzalność detali i wykonywanych elementów.

Bogate zaplecze techniczne, którym dysponujemy, pozwala nam podejmować się zarówno typowych w branży konstrukcji stalowych usług, jak i najbardziej niestandardowych procesów technologicznych. Realizujemy kompleksowo inwestycje związane z utrzymaniem ruchu na linii produkcyjnej czy budową zaawansowanych instalacji przemysłowych.

Zgrzewanie elektrooporowe

Jedną z czynności, które umożliwia nam własna, nowoczesna infrastruktura, jest zgrzewanie metodą elektrooporową z użyciem specjalistycznego sprzętu. Zgrzewarka pozwala na łączenie rur oraz kształtek z tworzyw sztucznych, m.in. przy budowie instalacji wodociągowych czy sieci przemysłowych. Zaletą wykonywania połączeń elektrooporowych jest pełna automatyzacja całego procesu. Jednocześnie zgrzewane w ten sposób rury nie zmniejszają swojej średnicy, a łączenia zapewniają ponadprzeciętną wytrzymałość.

Cięcie plazmowe

Inna forma obróbki dostępna w naszym parku maszynowym to cięcie plazmą, z wykorzystaniem nowoczesnej przecinarki SHP 130A o wymiarach 1500 × 3000 mm. W pełni zautomatyzowany proces przecinania plazmą to gwarancja wielu korzyści, takich jak:

- możliwość cięcia wszystkich rodzajów metali,

- wysoka jakość ciętych powierzchni oraz krawędzi,

- cięcie tworzywa o dowolnej grubości (nawet 150 mm),

- bardzo duża wydajność przecinarek plazmowych.

Gięcie na prasach krawędziowych

Kolejną specjalistyczną obróbkę, której wykonywanie umożliwia nam nowoczesny park maszynowy, stanowi zaginanie blach z użyciem prasy krawędziowej. Proces ten znajduje zastosowanie przy formowaniu arkuszy blaszanych zgodnie ze specyfikacją konkretnego zamówienia. Gięcie przy użyciu prasy krawędziowej CNC jest nie tylko w pełni automatyczne, ale również szybsze, co ma istotne znaczenie przy realizacjach wielkonakładowych. Prasa krawędziowa zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa użytkownika przy jednoczesnym eliminowaniu ryzyka zniszczenia lub deformacji materiału. Przy jej pomocy możliwe staje się wykonywanie najbardziej skomplikowanych kształtów, gięć oraz detali.

Obróbka skrawaniem CNC

Oprócz wymienionych wyżej czynności wyposażenie parku maszynowego pozwala naszym doświadczonym operatorom na wykonywanie wszystkich najpopularniejszych form obróbki skrawaniem: od gwintowania, poprzez wiercenie, aż po walcowanie blach. Dzięki wyposażeniu wszystkich maszyn w zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz w pełni zautomatyzowane sterowanie jesteśmy w stanie sprawować pełną kontrolę nad procesem produkcji Sprzyja to zapewnieniu najwyżej jakości elementów, oraz wykonywaniu poszczególnych detali z najwyższą precyzją i powtarzalnością – zgodnie z wymogami klienta.

Bez względu na to, czy realizujemy niewielkie zamówienie, czy obróbka dotyczy wielotysięcznych nakładów, naszą domeną jest ścisła kontrola jakości. Precyzja i powtarzalność elementów stanowią dla nas jeden z priorytetów, podobnie jak zadowolenie klienta z prawidłowo wykonanej usługi. Nieustannie inwestujemy w rozwój, poszerzając park maszynowy o kolejne urządzenia i najnowocześniejsze technologie. Poniżej znajdą Państwo szczegółową specyfikację wszystkich maszyn, którymi obecnie dysponujemy. Wierzymy, że nowoczesne zaplecze techniczne pozwoli nam sprostać Państwa wymaganiom, co przełoży się na owocną, długoterminową oraz satysfakcjonującą dla obu stron współpracę.

 

Zgrzewanie elektrooporowe

Zgrzewarka elektrooporowa o zakresie średnic do ø 450 mm. Zgrzewarka elektrooporowa do zgrzewania rur z tworzyw sztucznych przeznaczona do prac instalacyjnych przy budowie sieci przemysłowych z tworzyw sztucznych, a w szczególności do łączenia rur i kształtek polietylenowych przy budowie sieci wodociągowych.

2018-08-30
Więcej

Przecinarka Plazmowa

W naszym Parku Maszynowym posiadamy Przecinarkę Plazmową SHP 130A z Palnikiem Gazowym o wymiarach roboczych 1500 x 3000 mm o parametrach:

2016-11-14
Więcej

Wiertnice

Parametry maszyny:

  • fi 60mm - fi 300 mm.

2016-01-04
Więcej

Gwintownice

Wykonujemy rurociągi skręcane.

Parametry maszyny:

  • do 5 cali

2016-01-04
Więcej

Prasa krawędziowa

Zaginamy blachy przy użyciu hydraulicznej prasy krawędziowej.

Parametry techniczne:

-grubość max 6 mm

-szerokość max 3000 mm

2015-07-27
Więcej

Gilotyna

Gilotyna hydrauliczna firmy Fischer.

Parametry maszyny:

-grubość cięcia max. gr. 6 mm

-długość cięcia Lmax =2500mm

Maszyna posiada sterowanie CNC oraz podajnik ciętych blach.

2015-07-27
Więcej

Walcowanie blach

Walcowanie blach na walcach trójwalcowych.

Parametry:

-Lmax =2500mm

-średnica walca fi 160mm.

2015-07-27
Więcej

Copyright © 2024 MONTER INSTALL GROUP, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: