Język plen

Oferta przemysłowa

Doposażenie zakładu produkcyjnego w specjalistyczne, wysokiej jakości maszyny oraz urządzenia ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. W związku z tym warto postawić na profesjonalne i kompleksowe usługi w tym zakresie. Naszemu doświadczeniu zaufało nam już wielu klientów z różnorodnych branż, dlatego zachęcamy do zapoznania się z profilem naszej oferty przemysłowej.

Co oferujemy?

Oferta MONTER INSTALL GROUP opiera się na obsłudze technicznej przemysłu, maszyn i urządzeń. Poza tym zajmujemy się produkcją wyposażenia czy utrzymaniem ruchu w zakładzie. Wszystko odbywa się w kompleksowy sposób. Trzymamy pieczę nad każdym etapem realizacji zlecenia, od początkowej fazy projektowej, przez tworzenie wyposażenia, aż po instalację i podłączenie. Na dodatek zapewniamy wsparcie przez cały czas eksploatacji naszych produktów. Na naszą ofertę składa się więc:

  1. Produkcja i montaż instalacji przemysłowych bądź technologicznych, takich jak przenośniki rolkowe (włącznie z grawitacyjnymi), mieszalniki, pasteryzatory, systemy transportu wewnętrznego, centralne stacje mycia C.I.P. oraz wiele innych. Są one tworzone z wysokogatunkowych surowców, co przekłada się na sprawność i wytrzymałość maszyn.
  2. Tworzenie mebli technologicznych. Przydają się w niemal każdym zakładzie przemysłowym, zwłaszcza żywieniowym. Poza tym nadają się do wykorzystania w obiektach gastronomicznych. W związku z przeznaczeniem meble technologiczne spełniają wysokie wymagania dotyczące higieny. Można je łatwo czyścić i nie stwarzają ryzyka rozwoju pleśni czy drobnoustrojów.
  3. Utrzymanie ruchu linii produkcyjnych. W skład usługi wchodzi np. modernizacja czy stałe serwisowanie procesów produkcyjnych, maszyn oraz urządzeń.
  4. Wytwarzanie podestów, pomostów oraz rurociągów technologicznych. Zajmiemy się nie tylko ich wykonaniem, ale również montażem we wskazanym miejscu. Instalacje spełniają wszelkie europejskie wymagania pod względem jakości oraz trwałości.
  5. Wznoszenie konstrukcji stalowych. Możemy je zaprojektować na podstawie potrzeb klienta lub zrealizować jego autorski projekt. W obu przypadkach trzymamy się najwyższych standardów. W razie potrzeby możemy też rozbudować konstrukcję o kolejne elementy.
  6. Produkcja zbiorników technologicznych oraz zbiorników ciśnieniowych. Cechują się odpornością na działanie środków chemicznych oraz korozję. Możemy je wykonać w orientacji poziomej bądź pionowej, z różnym kształtem dennicy itd. Dzięki temu nadają się do zastosowania w wielu branżach, nie tylko przemysłowych.

Jak wyceniamy?

Cenimy sobie indywidualne podejście do klienta. Wycena zlecenia również odbywa się indywidualnie. Przy obliczaniu ostatecznego kosztu bierzemy pod uwagę wiele czynników. Różnią się one w zależności od charakteru instalacji czy usługi. Dla przykładu liczą się wymiary zbiornika, materiały potrzebne do produkcji czy opcjonalny montaż urządzeń. W ten sposób gwarantujemy, że nasi klienci zapłacą wyłącznie za usługi, które naprawdę są potrzebne do rozwoju przedsiębiorstwa przemysłowego.

Gdzie docieramy?

Działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego. Zrealizujemy więc zamówienia w takich miejscowościach jak Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Jelenia Góra, Dzierżoniów czy Jawor. Z przyjemnością udzielimy wsparcia każdemu zakładowi produkcyjnemu oraz parkowi technologicznemu zlokalizowanemu w małym dolnośląskim miasteczku albo w specjalnej strefie ekonomicznej.

Zakres usług, który wykracza poza branżę przemysłową!

Ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorstw z branży farmaceutycznej, chemicznej, spożywczej, budowlanej. Niemniej jednak podejmiemy się każdego wyzwania. Niektóre usługi możemy wykonać dla klientów indywidualnych lub firm spoza branży przemysłowej, jeśli tylko istnieje taka potrzeba.

Zainteresowanych profesjonalnymi instalacjami, rurociągami technologicznymi, zbiornikami ciśnieniowymi czy utrzymaniem ruchu maszyn oraz urządzeń przemysłowych zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie. Jeśli nie znajdą Państwo odpowiedzi na swoje pytania na naszej stronie internetowej, to polecamy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Podczas rozmowy rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące usług przemysłowych MONTER INSTALL GROUP.

Copyright © 2024 MONTER INSTALL GROUP, wszelkie prawa zastrzeżone

cms: